Kurumsal

2Bilir Travel!

2Bilir Turizm ; 2006 Yılında kurulan 2Bilir TURIZM ve Seyehat acentesi Almanya, Hollanda, Belçika ve Fransada 2B Travel olarak incomming faaliyeti göstermektedir.2014 Yılında 2Bilir Turizm TURSAB belge No:8166 -Antalyarezervasyon Turizm olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2009 Yılında Antalyarezervasyon Turizm aynı titizlik ve çalışma anlayışı ile iç Pazar turizminde de Tatilcilere hizmet vermeye başlamıştır.

A grubu TURSAB üyesi olan antalyarezervasyon.com, Turizm alanındaki tecrübesini yüksek teknolojik altyapısı ilebirleştirip misafirlerine Hak etmiş oldukları Tatili en kaliteli ve Uygun fiyata sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

SFM-TRAVEL.COM , “2006 Yılından beri hiçbir yazılı veya görsel medyada hakkında şikayet olmamasının gururu ile hizmet vermektedir.Kendi anlaşmmız olan Otelleri bizzat yerinde görüp kontratlatımızı yapıp, internet sitelerimizde Oteller ve Turlar hakkında bilgiyi bu doğrultuda sunmayı prensip edindik.’’

ANTALYAREZERVASYON TURIZM yeni ve yaratıcı çözümler bulmayı, sosyal projelere destek vermeyi, istihdam sağlayan örnek firma olmayı ve teknolojik altyapısını iyileştirmeyi misyon edinmiştir.

Websitelerimiz

www.antalyarezervasyon.com , www.2bilir.com , www.sfm-travel.com , www.sfm-tur.com , www.beskonakrafting.com , www.tekneturuantalya.com , www.tekneturukemer.com, www.raftingantalya.net , www.rafting-antalya.net

Hizmetlerimiz Hakkında

Yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonları Yurt içinde, kendi anlaşmamız olan yüzlerce oteli size en iyi fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile sunmaktayız. Yurt dışındaki güçlü iş ortaklarımız sayesinde tüm Dünya'da otel rezervasyonları yapabiliyoruz.Özellikle Antalya merkezli olan 2BILIR TURIZM bu konumunu müşteri memnuniyetinde avantja çevirmektedir.Otellerde yaşayabilecekleri her türlü olumsuzlukta Turizm konusunda bilgili personellerimzi en kısa zamanda Misafirlere ve otele ulaşabilmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri Yurt içi ve Yurt dışı uçak biletlerini 2006 yılından beri internet sitelerimizden online olarak satmaktayız.Acentemiz Antalyarezervasyon özellikle Almanya,Hollanda ,Belçika,Rusya,Ukrayna ve Moldova uçuşlarında Charter hizmeti vermektedir.En iyi fiyat garantisi verebilmenin mutluluğunu paylaşıyoruz.

Kültür Turları

Günübirlik Antalya çıkışlı turlar

Rafting Turları-Beşkonak köprülü kanyon(kendi tesislerimzide)

Cruise ve Gemi Turları

Kayak Turları

Kiralık Araçlar

Tüm Türkiye'de teknik altyapımız sayesinde araçkiralama hizmeti sunmaktayız.Ayrıca Antalya Manavgat ve side Bölgesinde bulunan kendi Oto kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Grup Organizasyonları

Şirketler , dernekler, okullar ve diğer gruplar için, talebe göre özel gezi ve organizasyonlar yapılmaktadır.

Vizyonumuz

2Bilir Turizm ; 2006 Yılında kurulan 2Bilir TURIZM ve Seyehat acentesi Almanya, Hollanda, Belçika ve Fransada 2B Travel olarak incomming faaliyeti göstermektedir.2014 Yılında 2Bilir Turizm TURSAB belge No:8166 -Antalyarezervasyon Turizm olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2009 Yılında Antalyarezervasyon Turizm aynı titizlik ve çalışma anlayışı ile iç Pazar turizminde de Tatilcilere hizmet vermeye başlamıştır..

Neden Biz?

  • Kaliteli hizmet vermek amacıyla misafirler ile devamlı ve karşılıklı iletişim sağlamak
  • Kullanılan sistemlerin baştan sona düzenli olarak gözden geçirerek ilerlemek
  • Ekibimizi her yenilik hakkında eğitmek ve geliştirmek.
Kosgeb.com.tr